sekretariat@sp7koszalin.pl

 

aktualnosci obrazek1a googleclass

 


Maria Gutkowska srebną medalistką Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików w Boksie.

W dniach 20-26-ty września w Jedwabnie odbywały się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w Boksie. Gala finałowa odbyła się w niedzielę, 26-ego września 2021. W mistrzostwach udział brało blisko 300 zawodników i zawodniczek z około 100 klubów z całej Polski. Reprezentacja Koszalina to zawodnicy z klubu Fight Club Koszalin

Maria Gutkowska srebrny medal kat 42kg

  />

Gorący posiłek

posilekRED

covid 19

Świetlica szkolna

Nasi uczniowie

uczniowie2020

Kl.5b w Biskupinie

Co się dzieje w kl. 2c

Święto drzewa

 

giz

Kreatywny Świetliczak

kreatywny

szkolazklasa  szkolabezprzemocy  pajacyk  pobranekoszalin pelnia zycia 
bezpiecznadrogadoszkoly