www.mamboteam.com
Serwis internetowy Szkoły Podstawowej nr 7 im.I Armii Wojska Polskiego w Koszalinie Advertisement
Start arrow Aktualności arrow Konkurs Fotograficzny Koszalin arrow Konkurs Fotograficzny
24.04.2014.
 
 
Konkurs Fotograficzny Drukuj
Image  Image  Image  Image  Image  Image 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Rok szkolny 2013/2014

ZDJĘCIA Podsumowanie konkursu fotograficznego 2014r.



Organizatorzy XI Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej Koszalin 2013
zapraszają
laureatów, uczestników konkursu zakwalifikowanych na wystawę, opiekunów na uroczyste otwarcie wystawy,wręczenie nagród, dyplomów uczestnictwa i loterię   dnia 06.03.2014 o godzinie 1700

Informacja o wynikach

 XI Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej – Koszalin 2013

Miło nam poinformować, iż został rozstrzygnięty XI Międzyszkolny Konkurs Fotografii Dziecięcej – Koszalin 2013. Jury w składzie:

- Dariusz Pelkowski - przewodniczący jury, fotograf

- Monika Kalkowska - Pałac Młodzieży w Koszalinie

- Marek Jóźków - fotograf, Artysta Fotoklubu RP

- Bogusława Kaczkan - Biuro Organizacyjne, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

- Małgorzata Theis - Biuro Organizacyjne, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

przyznało następujące nagrody:

w kategorii klas 1-3 trzy równorzędne nagrody główne

- Maksymilian Turek kl. 2 – Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie

- Zuzanna Majewska kl. 1b – Szkoła Podstawowa w Mielnie

- Aleksandra Mikołajczyk kl. 2c- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie


NAGRODY DODATKOWE I WYRÓŻNIENIA

  1. Natalia Przybyła kl. 3b- Szkoła Podstawowa nr 5 w Koszalinie

  2. Maja Popiołek kl. 3b- Szkoła Podstawowa nr 5 w Koszalinie

  3. Szymon Ruchwa kl. 3a- Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 w Koszalinie

  4. Jakub Kuryło kl. 2- Szkoła Podstawowa w Rosnowie

  5. Amelia Dziekiewicz kl. 3a- Szkoła Podstawowa nr 10 w Koszalinie

  6. Szymon Ołtarzewski kl. 2b- Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 w Koszalinie

  7. Julian Majewski kl. 1b- Szkoła Podstawowa nr 9 w Koszalinie

  8. Maciej Tryniecki kl. 1b- Szkoła Podstawowa w Rosnowie

  9. Kacper Stasica kl. 1b- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

  10. Artur Burkiet kl. 3a- Szkoła Podstawowa w Rosnowie

  11. Igor Zdun kl. 2e- Szkoła Podstawowa nr 17 w Koszalinie

  12. Emilia Buchta kl. 3c- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

  13. Maksymilian Mazurek kl. 3- Szkoła Podstawowa w Suchej Koszalińskiej

w kategorii klas 4-6 nagrody główne

I nagroda - Stanisław Kramarz kl. 4c – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

II nagroda - Bartłomiej Turek kl. 5- Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie

III nagroda - Zuzanna Romanowska kl. 4b- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

III nagroda - Oliwia Czyżak kl. 6c – Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie


NAGRODY DODATKOWE I WYRÓŻNIENIA

  1. Zuzanna Szczepańska kl. 6- Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie

  2. Marta Berlicka kl. 6b- Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie

  3. Roksana Bunga kl. 5a- Szkoła Podstawowa w Rosnowie

  4. Kinga Rogalka kl. 6a- Szkoła Podstawowa w Rosnowie

  5. Urszula Mikołajczyk kl. 4d- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

  6. Daria Sądecka kl. 5- Szkoła Podstawowa nr 3 w Koszalinie

  7. Olga Kryń kl. 5c- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

  8. Malwina Kamińska kl. 4c- Szkoła Podstawowa nr 2 w Sianowie

  9. Dominika Bliszcz kl. 4- Szkoła Podstawowa w Dąbrowie

  10. Kinga Kosakowska kl. 5a- Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu

  11. Aleksandra Wechsler kl. 4- Społeczna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła” w Koszalinie

Wszystkich nagrodzonych, wyróżnionych oraz uczestników konkursu, zakwalifikowanych na wystawę serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie w czwartek 6 marca 2014r do Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie na godz. 17.00.

 

Wykaz autorów zdjęć zakwalifikowanych do wystawy
XI Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej Koszalin 2013

Klasa 1-3




1Agaszko Wiktoria SP9 Koszalin31Nierzwicka Izabela SP Rosnowo
2Bernacki Michał SP10 Koszalin32Nowakowska Agata SP10 Koszalin
3Bielak Oliwia SP Rosnowo33Ołtarzewski Szymon SPI21 Koszalin
4Bobryk Bartłomiej SP10 Koszalin34Pociask Daria SP5 Koszalin
5Bogacz Tymon SP7 Koszalin35Popiołek Maja SP5 Koszalin
6Brodzińska Hanna SSP1 Koszalin36Przybyła Natalia SP5 Koszalin
7Buchta Emilia SP7 Koszalin37Przykucka Wiktoria SP7 Koszalin
8Bunga Julia SP Rosnowo38Radziwon Marta SPI21 Koszalin
9Burkiet Artur SP Rosnowo39Rink Radosław SPI21 Koszalin
10Czarnecka Anna SP Dąbrowa40Ruchwa Szymon SPI21 Koszalin
11Dziekiewicz Amelia SP10 Koszalin41Rybczyńska Nikola SP9 Koszalin
12Gorgol Dżesika SP Rosnowo42Skibiński Szymon SP9 Koszalin
13Gruda Krzysztof Katolicka SP Koszalin43Sosnowski Ksawery SP Mielno
14Kapela Aleksandra SP Rosnowo44Stachula Milan SSP1 Koszalin
15Kawa Patrycja SP10 Koszalin45Stasica Kacper SSP1 Koszalin
16Kopera Wiktoria SP Sucha Koszalińska46Śliwińska Katarzyna SP7 Koszalin
17Kucharczyk Eryk SP5 Koszalin47Tomaszewska Julia SP7 Koszalin
18Kudlik Marcel SP Rosnowo48Tousty Emilia SP10 Koszalin
19Kuryło Jakub SP Rosnowo49Tryniecki Maciej SP Rosnowo
20Kwapisz Szymon SP10 Koszalin50Turczynowicz Krzysztof SP7 Koszalin
21Łukowski Adrian SP Rosnowo51Turek Maksymilian Katolicka SP Koszalin
22Majewska Zuzanna SP Mielno52Urbańska Matylda SSP1 Koszalin
23Majewski Julian SP9 Koszalin53Wesołowski Krzysztof SP7 Koszalin
24Malewski Oliwier SSP1 Koszalin54Wodyk Michał SP9 Koszalin
25Mateuszak Mateusz SP10 Koszalin55Woszczyńska Martyna SP7 Koszalin
26Mazurek Maksymilian SP Sucha Kosz.56Zdanowicz Konstancja SP17 Koszalin
27Mikołajczyk Aleksandra SP7 Koszalin57Zdun Igor SP17 Koszalin
28Modras Maja SP17 Koszalin58Zieliński Jakub SP10 Koszalin
29Nadolna Hanna SP7 Koszalin59Zmuda-Trzebiatowska Honorata SP Rosnowo
30Nadolna Małgorzata SP7 Koszalin60Żur Dominik SPI21 Koszalin




Klasa 4-6




1Adamski Błażej SSP1 Koszalin29Matyszczuk Jagoda SSP1 Koszalin
2Berlicka Marta Katolicka SP Koszalin30Mendyk Sandra SP Sucha Koszalińska
3Bliszcz Dominika SP Dąbrowa31Miarka Amelia SP7 Koszalin
4Buchta Aleksandra SP7 Koszalin32Michalski Piotr Społeczna SP
5Bunga Roksana SP Rosnowo33Mikołajczak Stanisław SP7 Koszalin
6Ciechanowicz Oliwia Katolicka SP Koszalin34Mikołajczyk Urszula SP7 Koszalin
7Czyżak Oliwia SP7 Koszalin35Mokrzycki Michał SSP1 Koszalin
8Filipowicz Paulina SP Rosnowo36Mucha Natalia SPI21 Koszalin
9Fornalik Fabian SP Sucha Koszalińska37Nawrocka Martyna SP7 Koszalin
10Gębura Inga SP2 Sianów38Nowak Tobiasz SP Rosnowo
11Gronek Hanna SSP1 Koszalin39Nowak Wiktoria Społeczna SP
12Janowska Daria SP1 Sianów40Pietrzak Martyna SP Sucha Koszalińska
13Jossefson Heidi Ida Społeczna SP41Piwoński Jakub SP3 Koszalin
14Kamińska Malwina SP2 Sianów42Reterski Damian SP7 Koszalin
15Kopania Zofia Katolicka SP Koszalin43Rębas Zuzanna SP1 Sianów
16Kosakowska Kinga SP4 Kołobrzeg44Robakiewicz Patryk SP Sucha Koszalińska
17Koseńczuk Daria SP7 Koszalin45Rogalka Kinga SP Rosnowo
18Kotowska Andżelika SP Rosnowo46Romanowska Zuzanna SSP1 Koszalin
19Kowalczyk Klaudia SP Sucha Koszalińska47Sadecka Daria SP3 Koszalin
20Kozłowska Lidia SP Rosnowo48Szczepańska Zuzanna Katolicka SP Kosz.
21Kramarz Stanisław SSP1 Koszalin49Szocik Aleksandra SP Zegrze Pom.
22Kryń Olga SP7 Koszalin50Turek Bartłomiej Katolicka SP Koszalin
23Kud Adrianna SP3 Koszalin51Wechsler Aleksandra Społeczna SP
24Kuryło Karolina SP Rosnowo52Woźniakiewicz Klaudia SP Rosnowo
25Kuszmar Patrycja SP1 Sianów53Ziętara Marta Katolicka SP Koszalin
26Lichmańska Ewelina SP Sucha Koszalińska54Ziobro Maja SSP1 Koszalin
27Łopucka Adrianna SP4 Kołobrzeg55Zmuda-Trzebiatowski Hubert SP Rosnowo
28Majewski Antoni SP9 Koszalin

Rok szkolny 2012/2013

ZDJĘCIE, ZDJĘCIE z gazety "Miasto" z dn.1.03.2013r.

ZDJĘCIA  z podsumowania X Konkursu Fotografii Dziecięcej "Koszalin2012"

Organizatorzy X Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej Koszalin 2012 Zapraszają laureatów, uczestników konkursu zakwalifikowanych na wystawę, opiekunów na uroczyste otwarcie wystawy, wręczenie nagród, dyplomów uczestnictwa i loterię

 dnia 21.02.2013 o godzinie 1700 do Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie  do Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie 

Informacja o wynikach X Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej Koszalin 2012

Miło nam poinformować, iż został rozstrzygnięty X Międzyszkolny Konkurs Fotografii Dziecięcej Koszalin 2012.

 Jury w składzie:

- Monika Kalkowska       - przewodnicząca jury, Pałac Młodzieży w Koszalinie

- Marek Jóźków           - fotograf, Artysta Fotoklubu RP              

  - Bogusław Siwko   - fotograf, Artysta Fotoklubu RP

- Bogusława Kaczkan   - Biuro Organizacyjne, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie                                        

- Małgorzata Theis   - Biuro Organizacyjne, Szkoła Podstawowa nr 7  w Koszalinie

przyznało następujące nagrody główne i nagrody dodatkowew  kategorii klas 1-3

I nagroda            - Oliwier Kabata Szkoła Podstawowa nr 9 w Koszalinie

II nagroda           - Stanisław Kramarz Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

III nagroda          - Damian Reterski -  Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie 

NAGRODY DODATKOWE

1.       Agata Leocho kl. 3b- SSP 1 Koszalin

2.       Kasper Maksymowicz kl. 2d SP4 Kołobrzeg

3.       Natalia Danielczyk kl. 1b SP 9 Koszalin

4.       Agata Majewska kl. 3b SP 7 Koszalin

5.       Oliwia Kowalczyk kl. 3c SP Koszalin

6.       Michał Mikołajczyk kl. 2b SP 7 Koszalin

7.       Szymon Ołtarzewski kl. 1b  SPI 21 Koszalin

w kategorii klas 4-6 przyznano nagrodę I  i trzy równorzędne nagrody II

I nagroda            - Aleksandra Majewska Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

II nagroda           - Oliwia Czyżak Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

II nagroda           - Weronika Olesiak -  Szkoła Podstawowa w Rosnowie

II nagroda           - Bartosz Okoń Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu 

NAGRODY DODATKOWE

1.       Małgorzata Tomicka kl. 5 SP 4 Kołobrzeg

2.       Bartłomiej Turek kl. 4 Katolicka SP Koszalin

3.       Aleksandra Szczęśniak kl. 4a SP 10 Koszalin

4.       Kacper Lerka kl. 6 SP Sarbinowo

5.       Natalia Szatkowska kl. 5 SP Radomin

6.       Olga Kryń kl. 4c SP 7 Koszalin

7.       Agnieszka Tkacz kl. 6a SP 7 Koszalin

8.       Natalia Drożdżak kl. 6b SP 2 Sianów

9.       Koleta Kurek kl. 4a SP 2 Sianów

10.   Kamila Kuroczycka kl. 4 SP 17 Koszalin

Wykaz autorów zdjęć zakwalifikowanych do wystawy

X Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej Koszalin 2012
 

Klasa 1-3

    
1Barańczak Aleksandra SP 9 Koszalin33Majewska Agata SP 7 Koszalin
2Bartoszuk Wanessa SP 4 Kołobrzeg34Maksymowicz Kasper  SP 4 Kołobrzeg
3Bielak Oliwia SP Rosnowo35Malitowski Maciej SP 10 Koszalin
4Biernat Damian SPI 21 Koszalin36Matynia Dominika SP 7 Koszalin
5Buchta Emilia SP 7 Koszalin37Mikołajczyk Aleksandra SP 7 Koszalin
6Budek Jakub SP 10 Koszalin38Mikołajczyk Michał SP 7 Koszalin
7Budek Natalia SP 10 Koszalin39Mikołajczyk Urszula SP 7 Koszalin
8Chlebowska Klaudia SP 4 Kołobrzeg40Ochryniuk Szymon SP 10 Koszalin
9Chołuj Milena SP 10 Koszalin41Ołtarzewski Szymon SPI 21 Koszalin
10Cisoń Bartłomiej Katolicka SP Koszalin42Osiej Jakub SP 4 Kołobrzeg
11Danielczyk Natalia SP 9 Koszalin43Pietras Wiktoria SP 7 Koszalin
12Drozdowska Martyna SP 4 Kołobrzeg44Popiołek Maja SP 5 Koszalin
13Gełetkanycz Maciej SPI 21 Koszalin45Przybyła Natalia SP 5 Koszalin
14Ginter Hanna SP 4 Kołobrzeg46Przykucka Wiktoria SP 7 Koszalin
15Glaner Wiktor SP 7 Koszalin47Radzikowska Oliwia SP 7 Koszalin
16Godlińska Julia SP 7 Koszalin48Rasiński Krzysztof SSP 1 Koszalin
17Grzesik Gracjan SP 9 Koszalin49Reterski Damian SP 7 Koszalin
18Guz Wiktoria SP 9 Koszalin50Ruszczyk Magda SP 9 Koszalin
19Hajdun Marta SP Rosnowo51Rybczyńska Nikola SP 9 Koszalin
20Hołup Dominik SP 4 Kołobrzeg52Smaruj Martyna SP 4 Kołobrzeg
21Jurkiewicz Aleksandra SP 7 Koszalin53Sobolewska Lila SP 9 Koszalin
22Kabata Oliwier SP 9 Koszalin54Stemporowski Aleksander SP 7 Koszalin
23Komers Weronika SP 4 Kołobrzeg55Sznajdrowska Weronika SP 10 Koszalin
24Kostogłód Amelia SP 10 Koszalin56Tokarski Mateusz SP 7 Koszalin
25Kowalczyk Oliwia SP 7 Koszalin57Turek Maksymilian Katolicka SP Koszalin
26Kozłowska Lidia SP Rosnowo58Uha Filip SP 9 Koszalin
27Kramarz Stanisław SSP 1 Koszalin59Walenciak Zofia SP 9 Koszalin
28Leocho Agata SSP 1 Koszalin60Waszkowiak Jakub SSP 1 Koszalin
29Licznar Weronika SP 4 Kołobrzeg61Wiśniewska Anna SP 7 Koszalin
30Ławrynowicz Gabriela SP 4 Kołobrzeg62Wołosewicz Jakub SP 9 Koszalin
31Łazińska Vanessa SP 9 Koszalin63Zielińska Oliwia SPI 21 Koszalin
32Maciążek Oliwier SP 4 Kołobrzeg  
    

Klasa 4-6

    
1Berlicka Marta Katolicka SP Koszalin21Okoń Bartosz SP 4 Kołobrzeg
2Buchta Aleksandra SP 7 Koszalin22Olesiak Weronika SP Rosnowo
3Czyżak Oliwia SP 7 Koszalin23Polechońska Natalia SP 7 Koszalin
4Drożdżal Natalia SP 2 Sianów24Rasińska Patrycja SSP 1 Koszalin
5Gibaszek Justyna SP 7 Koszalin25Rodziewicz Kinga SP 4 Kołobrzeg
6Grzywacz Nikola SP 2 Sianów26Rogalka Kinga SP Rosnowo
7Hirny Maciej SP 7 Koszalin27Ropiak Marika SP 9 Koszalin
8Ilków Paulina Katolicka SP Koszalin28Szatkowska Natalia SP Radomin
9Kikel Wiktoria SSP 1 Koszalin29Szczęśniak Aleksandra SP 10 Koszalin
10Kordylas Weronika SP 7 Koszalin30Szmajdziak Paulina SP Dąbrowa
11Kosakowska Kinga SP 4 Kołobrzeg31Szuplak Julia SP 2 Sianów
12Kostewicz Magdalena SP 7 Koszalin32Ślusarz Laura SP 7 Koszalin
13Kowalski Jakub SP 2 Sianów33Tkacz Agnieszka SP 7 Koszalin
14Kryń Olga SP 7 Koszalin34Tomicka Małgorzata SP 4 Kołobrzeg
15Kurek Koleta SP 2 Sianów35Turek Bartłomiej Katolicka SP Koszalin
16Kuroczycka Kamila SP 17 Koszalin36Wielągowski Kacper SP 2 Sianów
17Lerka Kacper SP Sarbinowo37Wiśniewska Dominika SP Rosnowo
18Majewska Aleksandra SSP 1 Koszalin38Wojciechowska Zofia SP 4 Kołobrzeg
19Majewski Antoni SP 9 Koszalin39Woźniakiewicz Klaudia SP Rosnowo
20Niemczyk Dominik SP 2 Sianów40Zagulak Aleksandra SP Dąbrowa
    
 

 

 

Rok szkolny 2011/1012

ZDJĘCIA z dn.17.02.2012r

 

 

                                                        Koszalin, 29.12.2011r

 Informacja 
 z obrad jury IX Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej – Koszalin 2011 organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 7 w Koszalinie
Dnia 19.12.2011 roku jury w składzie: 
- Waldemar Kosowski - przewodniczący jury, fotograf
- Ziemowit Kalkowski - fotograf
- Marek Jóźków - artysta fotografik       
- Jacek Gancarczyk- fotograf        
- Monika Kalkowska  - Pałac Młodzieży w Koszalinie
- Bogusława Kaczkan - Biuro Organizacyjne, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie                                       
 - Małgorzata Theis - Biuro Organizacyjne, Szkoła Podstawowa nr 7  w Koszalinie
 Wpłynęło 625 zdjęć 109 autorów zakwalifikowano do wystawy 289 prac 98 autorów oraz przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:
 w kategorii klas 1-3 trzy równorzędne nagrody
 - Wiktoria Kwapisz – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie
-   Stanisław Kramarz – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie
- Agata Leocho – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie 
 wyróżnienia: 
-  Stanisław Kramarz – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie-fundator Pan Jacek Gancarczyk
- Hanna Gronek – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie-fundator Gazeta Miasto
- Kamila Kuroczycka – Szkoła Podstawowa nr 22 w Koszalinie-fundator ZM Ligi Ochrony Przyrody w Koszalinie
- Hanna Ginter – Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu-fundator ZM Ligi Ochrony Przyrody w Koszalinie
- Franek Kwiatkowski- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie-fundator ZM Ligi Ochrony Przyrody w Koszalinie
- Aleksandra Szczęśniak- Szkoła Podstawowa nr 10 w Koszalinie-fundator wicekurator oświaty Krzysztof Rembowski
- Julia Trobczyńska- Szkoła Podstawowa nr 5 w Koszalinie-fundator wicekurator oświaty Krzysztof Rembowski
-  Marta Kozieł- Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie-fundator wicekurator oświaty Krzysztof Rembowski
- Wojciech Szott- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie-fundator Radio Koszlin
- Kacper Długopolski- Szkoła Podstawowa nr 5 w Koszalinie-fundator Pan Stefan Romecki- Kawaler Orderu Uśmiechu 
w kategorii klas 4-6 trzy równorzędne nagrody 
- Szymon Górny – Społeczna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła” w Koszalinie
- Marta Berlicka – Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie 
-  Ada Tworek – Szkoła Podstawowa nr 3 w Koszalinie  
wyróżnienia:
 - Monika Wilczyńska- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie-fundator Pan Jacek Gancarczyk
-Hanna Telega- Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie-fundator Radio Koszalin
Michał Olesiak- Szkoła Podstawowa w Rosnowie
Julia Kiełbratowska- Szkoła Podstawowa nr 10 w Koszalinie-fundator Miasto Koszalin 
Ponadto przyznano nagrody od sponsorów:  

-Martyna Smaruj - Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu  -Nagroda Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie

-Zuzanna Szczepańska – Katolicka Szkoła Podstawowa w Koszalinie  Nagroda Dyrektora Pałacu Młodzieży w Koszalinie

-Matylda Leszczyńska- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie
Nagroda „Gościa Niedzielnego” Oddziału Koszalińsko-Kołobrzeskiego
Madecki Dawid- Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 w Koszalinie

Nagroda ufundowana przez INVEST Nieruchomości  

Wykaz autorów zdjęć zakwalifikowanych do wystawy

 

IX Międzyszkolnego Konkursu Fotografii Dziecięcej Koszalin 2011

 
  

                                                     Klasa 1 -3

 
     
1Antoniak Aleksandra SP7 Koszalin29Leszczyńska Matylda SP7 Koszalin 
2Bartman Maksymilian Katolicka SP Koszalin30Madecki Dawid SPI 21 Koszalin 
3Bodniak Adam SP7 Koszalin31Mądrawska Nikola SP Rosnowo 
4Broda Aleksandra SP7 Koszalin32Mikołajczak Stanisław SP7 Koszalin 
5Buchta Aleksandra SP7 Koszalin33Mikołajczyk Urszula SP7 Koszalin 
6Buchta Emilia SP7 Koszalin34Moś Kamil SP7 Koszalin 
7Długopolski Kacper SP5 Koszalin35Nagła Wiktoria SP Polanów 
8Ginter Hanna SP4 Kołobrzeg36Nowak Julia SP7 Koszalin 
9Glaner Wiktor SP7 Koszalin37Nowak Wiktor SP7 Koszalin 
10Godlińska Julia SP7 Koszalin38Pasierbski Nikodem SP5 Koszalin 
11Grabski Michał SPI 21 Koszalin39Piłat Dominik SP7 Koszalin 
12Gronek Hanna SSP1 Koszalin40Pociask Daria SP5 Koszalin 
13Grońska Julia SP7 Koszalin41Pyda Kacper SP5 Koszalin 
14Hełminiak Magdalena SP Polanów42Radzikowska Oliwia SP7 Koszalin 
15Hełminiak Weronika SP Polanów43Reterski Damian SP7 Koszalin 
16Jabłoński Adrian SPI 21 Koszalin44Rudnik Filip SP5 Koszalin 
17Karpińska Iga SP7 Koszalin45Rutkowski Kacper SP7 Koszalin 
18Kijko Marika SP5 Koszalin46Rybak Sara SP5 Koszalin 
19Klimaszewska Marta SP7 Koszalin47Rywacka Klaudia SP7 Koszalin 
20Kowalczyk Oliwia SP7 Koszalin48Sak Aleksandra SP4 Kołobrzeg 
21Kozieł Marta SSP1 Koszalin49Siergej Zuzanna SP Rosnowo 
22Kozłowska Lidia SP Rosnowo50Smaruj Martyna SP4 Kołobrzeg 
23Kramarz Stanisław SSP1 Koszalin51Stemporowski Aleksander SP7 Koszalin 
24Kryń Olga SP7 Koszalin52Szczęśniak Aleksandra SP10 Koszalin 
25Kuroczycka Kamila SP22 Koszalin53Szott Wojciech SP7 Koszalin 
26Kwapisz Wiktoria SSP1 Koszalin54Trobczyńska Julia SP5 Koszalin 
27Kwiatkowski Franciszek SSP1 Koszalin55Zazulak Dominik SSP1 Koszalin 
28Leocho Agata SSP1 Koszalin   
     
                                                                                 Klasa 4-6 
     
1Berlicka Marta Katolicka SP Koszalin23Puchała Kinga SP4 Kołobrzeg 
2Budzińska Natalia SP4 Kołobrzeg24Rasińska Patrycja SSP1 Koszalin 
3Budzyńska Wiktoria SP5 Koszalin25Sikora Sylwia SP22 Koszalin 
4Chojnacka Wiktoria SP22 Koszalin26Sobieraj Aleksandra SP7 Koszalin 
5Deszkiewicz Alicja SP7 Koszalin27Sobolewska Katarzyna SP7 Koszalin 
6Dygasiewicz Adrian SP22 Koszalin28Stablewski Damian SP22 Koszalin 
7Fronczek Natalia SP7 Koszalin29Stec Aleksandra SP22 Koszalin 
8Gajos Katarzyna SP9 Koszalin30Suska Joanna SP7 Koszalin 
9Górny Szymon SSP Nasza Szkoła Koszalin31Szczepańska Zuzanna KatolickaSP Koszalin
10Grabowska Kamila SP22 Koszalin32Szczęśniak Mateusz SP9 Koszalin 
11Grońska Aleksandra SP22 Koszalin33Szylka Justyna SP7 Koszalin 
12Gryzio Jakub SP22 Koszalin34Ślusarz Laura SP7 Koszalin 
13Kiełbratowska Julia SP10 Koszalin35Świtalska Maria Katolicka SP Koszalin 
14Kikel Wiktoria SSP1 Koszalin36Telega Hanna Katolicka SP Koszalin 
15Kordylas Weronika SP7 Koszalin37Tkacz Agnieszka SP7 Koszalin 
16Kostewicz Magdalena SP7 Koszalin38Tworek Ada SP3 Koszalin 
17Król Mateusz SP5 Koszalin39Waga Weronika Katolicka SP Koszalin 
18Majewska Aleksandra SSP1 Koszalin40Wilczyńska Monika SP7 Koszalin 
19Mądrawska Natalia SP Rosnowo41Zgnilec Karolina SP22 Koszalin 
20Olesiak Michał SP Rosnowo42Ziółkowski Wojciech SP4 Kołobrzeg 
21Petrosjan Rafaell SP7 Koszalin43Żarna Nina SP7 Koszalin 
22Plesiewicz Ewa SP7 Koszalin   
     
 

 

Zmieniony ( 11.03.2014. )
 
Z życia szkoły
20110524_1983176157_10015.jpg
 
Top! Top!